Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | Kišenė |
| Tipas | Pagrindinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Danga | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Valiutų keitimo skaičiuoklė | Taip |
| Mokesčių apskaičiavimas | Taip |
| Pelno apskaičiavimas | Taip |
| Užrašas simboliais | Kvadratinis stogas |
| Keitimas tarp | Proc. |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 8 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Rodomų eilučių skaičius | 2 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Skaitmenų išskyrimas kableliais | Taip |
| Antras ekranas | Ne |
| Lengva skaityti ekrane | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr54 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 62,5 mm |
| Ilgis | 10 mm |
| Aukštis | 104 mm |
| Svoris | 45 g |
| Modelio pavadinimas | HS8VER |