Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
| Konstrukcija | |
| Forma | Desktopas |
| Tipas | Spausdintuvo skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Danga | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai, slankjuostė |
| Ne-slystančios kojos | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Valiutų keitimo skaičiuoklė | Taip |
| Mokesčių apskaičiavimas | Taip |
| Pelno apskaičiavimas | Taip |
| Perjungimas tarp tikslaus ir iki dešimtųjų dalių apvalinto skaičiaus | Taip |
| Keitimas tarp | Dešimtainės dalys, proc. |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Skaitmenų išskyrimas kableliais | Taip |
| Skaitmenų atskyrimo kableliu formatas | Standartinis (3 skaitmenys) |
| Antras ekranas | Ne |
| Lengva skaityti ekrane | Taip |
| Spausdinimo greitis | |
| Spauzdinimo greitis | 120 lpm |
| Ritinio plotis | 5,8 cm |
| Maksimalus velenėlio plotis | 5,8 cm |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Ac-baterija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 4 |
| Baterijos tipas | Aa |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 165 mm |
| Ilgis | 295 mm |
| Aukštis | 65 mm |
| Svoris | 495 g |
| Modelio pavadinimas | 45012447 |