Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | Desktopas |
| Tipas | Spausdintuvo skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Balta |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Laikrodis su kalendoriumi | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Mokesčių apskaičiavimas | Taip |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Taip |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 linijos |
| Apšviestas ekranas | Taip |
| Antras ekranas | Ne |
| Spausdinimo greitis | |
| Spauzdinimo būdas | Rašalo juosta |
| Spauzdinimo greitis | 2 lpm |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Ac |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 266 mm |
| Ilgis | 189 mm |
| Aukštis | 62 mm |
| Svoris | 557 g |
| Modelio pavadinimas | 2289C001 |