Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Konstrukcija | |
| Forma | Desktopas |
| Tipas | Spausdintuvo skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Pilka |
| Danga | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Veikimo charakteristikos | |
| Valiutų keitimo skaičiuoklė | Taip |
| Mokesčių apskaičiavimas | Taip |
| Keitimas tarp | Dešimtainės dalys, proc. |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano tipas | Lcd |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Antras ekranas | Ne |
| Spausdinimo greitis | |
| Spauzdinimo būdas | Rašalo juosta |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Ac-baterija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 4 |
| Baterijos tipas | Aa |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 99 mm |
| Ilgis | 196 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Svoris | 304 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | P1-DTSC II |