Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Spausdinimo greitis | |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis |
| Spalva | Taip |
| Maksimali rezoliucija | 1200 x 2400 dpi |
| Puslapio aprašymo kalbos | Esc/p-r |
| Spausdinimo spalvos | Žydras, žalia, pilka, šviesus cyan, šviesiai žalia, matinis juodas, oranžinė, foto juoda, violetinė, ryški šviesiai purpurinė, ryškiai purpurinė, geltona |
| Spausdinimas be paraščių | Taip |
| Popieriaus tiekimas | |
| Maksimalus spauzdinimo dydis | A1 (594 x 841 mm) |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A0,a1,a2,a3,a3+,a3++,a4 |
| Iso b-serijos dydžiai (b0...b9) | B1,b2,b3,b4 |
| Ruošinio storis | 0.08 - 1.5 mm |
| Spausdinimo be paraščių plotis | 17,36,44 " |
| Ryšys | |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Usb prievadas | Ne |
| Wifi | Ne |
| Usb jungtis | Usb a tipo |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) prievadų skaičius | 1 |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 mbit/ai |
| Rj-45 prievadų skaičius | 1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda, pilka |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Ekranas | Lcd |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Garso slėgio lygis (spausdinimas) | 49,5 db |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 110 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 3,4 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 w |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 1909 mm |
| Ilgis | 667 mm |
| Aukštis | 1218 mm |
| Svoris | 153,8 kg |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Modelio pavadinimas | C11CH13301A0 |