Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Medžiaga | Polipropilenas (pp) |
| Produkto spalva | Rožinė |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A4 |
| Orientacija | Potretas |
| Stalčių skaičius | 1 stalčiai |
| Nuimamas dangtelis | Taip |
| Etiketės laikiklis | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os) | Taip |
| Didinimas | Taip |
| Tinka saugojimui | Aplankas, katalogas, vokas, plokščiasis failas, aplankas, pakabinamas aplankas, laiškas, pastaba, popierius, picture, įmautė dokumentams |
| Svoris ir matmenys | |
| Apimtis | 16,7 l |
| Plotis | 281 mm |
| Ilgis | 200 mm |
| Ilgis | 37 cm |
| Svoris | 900 g |
| Interjero matmenys | 265 x 335 x 188 mm |
| Modelio pavadinimas | 60440023 |