Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Medžiaga | Medienos plaušų plokštė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A5 |
| Etiketės laikiklis | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os) | Ne |
| Didinimas | Taip |
| Tinka saugojimui | Vokas, laiškas, pastaba, picture |
| Svoris ir matmenys | |
| Apimtis | 7,4 l |
| Svoris | 540 g |
| Interjero matmenys | 200 x 250 x 148 mm |
| Matmenys (wxdxh) | 220 x 160 x 282 mm |
| Modelio pavadinimas | 60430095 |