Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tipas (IEC/USA): 11A, V11A, LR11A, MN11, L1016
Gamintojo kodas: 4211
Įtampa: 12V
Talpa: 38mAh
Matmenys: 10.22 x 16.5 mm
Svoris: 4,0g
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 6 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 38 mah |
| Produkto spalva | Mėlyna, sidabras |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 16,5 mm |
| Skersmuo | 1,02 cm |
| Svoris | 4 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Cilindrinis |
| Modelio pavadinimas | 04211101401 |