Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | 4sr44 |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 6 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 100 mah |
| Produkto spalva | Mėlyna, balta |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 25,2 mm |
| Skersmuo | 1,3 cm |
| Svoris | 10,4 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Cilindrinis |
| Modelio pavadinimas | 4034101401 |