Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Tipas (IEC/USA): R6/LR6/FR6/A/ FR14505
Gamintojo kodas: 6106
Įtampa: 1,5V
Talpa: 2900mAh
Matmenys: 14.5 x 50.5 mm
Svoris: 14,5g
Darbinės temperatūros diapazonas: -40...50°C
TOP susijusios paieškos
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Aa |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 4 vnt |
| Produkto spalva | Sidabras, violetinė |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 50,5 mm |
| Skersmuo | 1,45 cm |
| Svoris | 14,5 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Cilindrinis |
| Modelio pavadinimas | 06106301404 |