Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Energizer R6 AA L91 ličio baterijos suteikia 1.5 V įtampą ir yra skirtos didelio energijos suvartojimo prietaisams. Kiekvienos baterijos svoris yra 9 g, o matmenys 10 mm x 14.5 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Baterija |
| Prekės Ženklas | Energizer |
| Modelis | R6 AA L91 |
Specifikacijos |
|
| Dydis | AA |
| Cheminė Sudėtis | Litis |
| Įtampa | 1.5 V |
| Svoris (vienai baterijai) | 9 g |
| Matmenys (vienai baterijai) | 10 mm x 14.5 mm |
| Gamybos Šalis | Kinija |