Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
VARTA Įkraunamos Baterijos yra AA dydžio, talpa 1350 mAh ir įtampa 1.2 V. Pakuotėje yra keturios NiMH įkraunamos baterijos, tinkamos kasdieniams prietaisams, tokiems kaip fotoaparatai ir žaislai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Baterija |
| Prekės Ženklas | Varta |
| Modelis | AA R2U 1350mAh (56746) |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | AA / LR6 |
| Baterijos Tipas | NiMH (Nikelio-Metalų Hidridas) |
| Įtampa | 1.2 V |
| Talpa | 1350 mAh |
| Matmenys | 14.5 mm x 50.5 mm |
| Svoris (vienai baterijai) | 25 g |
Papildoma Informacija |
|
| Rekomenduojamas Naudojimas | Kasdieniams prietaisams, tokiems kaip skaitmeniniai fotoaparatai, žibintuvėliai, LED lempos, MP3 grotuvai, žaislai, žaidimų valdikliai. |