Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Šviesos šaltinis: COB LED
Energijos šaltinis: 6 x AA elementai (nėra komplekte)
Švietimo trukmė: iki 360 val.
Matmenys: 110 x 110 x 215 mm
Svoris: 646g
| Konstrukcija | |
| Žibintuvėlio tipas | Rankinis žibintuvėlis |
| Produkto spalva | Juoda, permatomas |
| Neperšlampami | Taip |
| Atsparus smugiams | Taip |
| Šokas įrodymas iki | 4 m |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip67 |
| Kabliukas | Taip |
| Apšvietimas | |
| Lempos tipas | Led |
| Galios lygių skaičius | 4 |
| Šviesos srautas | 450 lm |
| Šviesos spindulių atstumas (maks.) | 20 m |
| Naktinis matymas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Palaikomų baterijų skaičius | 6 |
| Baterijos tipas | Aa |
| Baterijos naudojimo laikas | 360 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 756,1 g |
| Galvutės skersmuo | 9,83 cm |
| Modelio pavadinimas | 18761101111 |