Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Žibintuvėlyje yra įmontuotas ryškus ir labai efektyvus 6W šviesos diodas su galimybe nustatyti 2 apšvietimo lygius. Šviesos diapazonas yra iki 140 metrų, o bendras šviesos srautas - iki 350 liumenų.
Specifikacija:
| Konstrukcija | |
| Žibintuvėlio tipas | Rankinis žibintuvėlis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Neperšlampami | Taip |
| Atsparus smugiams | Taip |
| Šokas įrodymas iki | 9 m |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip67 |
| Apšvietimas | |
| Lempos tipas | Led |
| Galios lygių skaičius | 2 |
| Lempos galia | 6 w |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Šviesos spindulių atstumas (maks.) | 140 m |
| Energijos valdymas | |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Baterijos tipas | Aa |
| Baterijos naudojimo laikas | 55 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 167 mm |
| Svoris | 205 g |
| Galvutės skersmuo | 4,2 cm |
| Modelio pavadinimas | 18711101421 |