Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Cinko anglis |
| Baterijos įtampa | 6 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 7500 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 66 mm |
| Ilgis | 66 mm |
| Aukštis | 97 mm |
| Kitos savybės | |
| Tipas | 4r25 |
| Modelio pavadinimas | 430101111 |