Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Nominali įtampa : | 6 V |
| Akumuliatoriaus talpa : | 1.3 Ah |
| Akumuliatoriaus tipas : | Neaptarnaujamas švino-rūgštinis akumuliatorius AGM |
| Akumuliatoriaus tarnavimo laikas : | ≤ 5 metų |
| Konektorius : | T1 tipas |
| Svoris : | 0.3 kg |
| Matmenys : | 97 x 54 x 21 mm |
| Garantija : | 12 mėnesių |