Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The charging module enables easy and fast charging of Li-Ion batteries in the size of 18650. The module is powered via a USB-C connector. Thanks to its small dimensions, the system can be easily installed in devices..
| Akumuliatoriaus tipas : | Li-Ion : 18650 Li-Ion, Li-Pol |
| Akumuliatoriaus krovimo srovė : | max. 1 A |
| LED indikatorius : | ✔ |
| LED displėjus : | - |
| Pagrindinės savybės : | LED : Raudona - Akumuliatoriaus krovimo signalizavimas LED : Mėlynas - Baterijos prikrovimo rodiklis |
| Maitinimas : | 4.5 ... 5.5 V DC - USB-C portas |
| Svoris : | 0.002 kg |
| Matmenys : | 29 x 18 x 4 mm |
| Garantija : | 2 metai |