Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion AlwaysReady AAA įkraunamos baterijos gali būti įkraunamos iki 1000 kartų ir yra tinkamos energiją reikalaujantiems prietaisams, tokiems kaip fotoaparatai ir muzikos grotuvai. Jos turi 1.2V įtampą, pagamintos Vokietijoje ir tiekiamos keturių vienetų pakuotėse.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | AlwaysReady AAA R03 |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | AAA / Micro / HR03 |
| Baterijos Tipas | Nikelio Metalų Hidridas (NiMH) |
| Įtampa | 1.2V |
| Matmenys (Viena Baterija) | 42 x 10 mm |
| Svoris (Viena Baterija) | 12 g |
| Gamybos Šalis | Vokietija |
Papildoma Informacija |
|
| Įkraunama | Iki 1000 kartų |
| Rekomenduojamas Naudojimas | Fotoaparatai, Muzikos Grotuvai |