Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
„Panasonic“ | Įkraunamos baterijos | ENELOOP BK-4MCDE/4BE | AAA | 800 mAh | 4 vnt.
Įkrauna iki 4 AA arba AAA ličio jonų ir nikelio metalų hidrido baterijų naudojant USB-C maitinimo šaltinį. Yra LED indikatoriai, rodančių įkrovimo ir paruoštumo būseną, ir komplektuojamas su USB-C kabeliu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Tinkamas | Namų baterijoms |
| Suderinamos baterijų technologijos | Ličio jonų (Li-Ion), Nikelio metalų hidrido (NiMH) |
| Suderinami baterijų dydžiai | AA, AAA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 4 |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB-C |
Dizainas |
|
| LED indikatoriai | Įkrovimas, Paruošta |
| Produkto spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 27 mm |
| Plotis | 76 mm |
| Svoris | 51 g |
| Gylis | 76 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
Pakuotės turinys |
|
| Įtraukti kabeliai | USB-C - USB kabelis |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Certifikatai |
|
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
Baterija |
|
| Įtrauktos baterijos | Ne |