Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion AAA cinko anglies baterijos suteikia 1.5V įtampą ir yra tinkamos mažiems buitiniams elektroniniams prietaisams. Kiekvienos baterijos matmenys yra 10.0 mm x 44.5 mm, o svoris - 8 g.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Baterijos |
| Prekės ženklas | Camelion |
| Modelis | AAA Super Heavy Duty |
Specifikacijos |
|
| Baterijos dydis | AAA |
| Įtampa | 1.5V |
| Matmenys | 10.0 mm x 44.5 mm |
| Svoris | 8 g |
| Tipas | Cinko anglies |
Papildoma informacija |
|
| Rekomenduojama naudoti | Laikrodžiai, žibintuvėliai, nuotoliniai valdikliai |