Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
VARTA CR2032 baterija 2 vnt.
Specifikacija:
TOP susijusios paieškos
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Cr2032 |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Baterijos talpa | 230 mah |
| Produkto spalva | Metalinis |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 3,2 mm |
| Skersmuo | 2 cm |
| Svoris | 3 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Diskinės baterijos |
| Forma | Turas |
| Modelio pavadinimas | CR2032 |