Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Aprūpinkite savo prietaisus everActive Pro LR6 AA šarminėmis baterijomis! Ši 4 vienetų pakuotė užtikrina patikimą ir ilgalaikę energiją, kad jūsų įrenginiai veiktų sklandžiai, kai labiausiai to reikia.
Svoris ir matmenys |
|
|---|---|
| Svoris | 22 g |
| Aukštis | 50.5 mm |
| Plotis | 14.5 mm |
Baterijų specifikacijos |
|
| Įtampa | 1.50 V |
| Tipas | Vienkartinė |
| Tarnavimo laikas | 10 metų |
| Talpa | 3000 mAh |
| Įtrauktos baterijos | 4 vnt |
Kitos savybės |
|
| Forma | Cilindrinė |