Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
Ein in Deutschland hergestelltes Markenprodukt mit bis zu 10 Jahren Lagerfähigkeit Hervorragende Alkaline Qualität "Made in Germany" Auslaufsicher, langlebig und nach internationaler Norm zertifiziert: DIN EN ISO 9001:2008 und DIN EN ISO 1 4001:2010 Lieferumfang:Batterie
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Aaa |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 4 vnt |
| Produkto spalva | Mėlyna, geltona |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Skersmuo | 1,05 cm |
| Svoris | 11,3 g |
| Modelio pavadinimas | LR03 (AAA) |