Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
VARTA Recharge Accu Power įkraunamos baterijos parduodamos keturių pakuotėje, talpa 2400 mAh ir įtampa 1.2 V. Jos tinka kasdieniams prietaisams, tokiems kaip skaitmeniniai fotoaparatai, žibintuvėliai ir žaislai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Baterija |
| Prekės Ženklas | VARTA |
| Modelis | AA R2U 2400mAh (56756) |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | AA / LR6 |
| Tipas | NiMH (Nikelio-Metalų Hidridinė) |
| Įtampa | 1.2 V |
| Talpa | 2400 mAh |
| Matmenys | 14.5 mm x 50.5 mm |
| Svoris (vienai baterijai) | 32 g |
Papildoma Informacija |
|
| Rekomenduojamas Naudojimas | Kasdienių prietaisų, tokių kaip skaitmeniniai fotoaparatai, žibintuvėliai, LED šviestuvai, MP3 grotuvai, žaislai, žaidimų valdikliai |
| Kiti Pavadinimai | HR6, LR6, 56706, NiMH, 1.2V, STILO, MIGNON |