Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
GP ReCyko+ Pro įkraunamos baterijos turi 2000mAh talpą ir gali būti įkraunamos daugiau nei 1500 kartų. Po penkerių metų saugojimo jos išlaiko iki 70% energijos ir tinka įvairiems prietaisams, tokiems kaip skaitmeniniai fotoaparatai ir žaislai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Baterija |
| Prekės Ženklas | GP |
| Modelis | R6 AA Recyko PRO |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | AA |
| Tipas | NiMH |
| Įtampa | 1.2 V |
| Matmenys | 50.5 mm x 14.5 mm |
| Svoris (vienai baterijai) | 30 g |
| Įkrovimo Ciklai | Daugiau nei 1500 kartų |
| Energijos Išlaikymas Saugojimo Metu | Iki 70% po 5 metų |
| Gamybos Šalis | Kinija |