Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion R2U HR6 AA įkraunamos baterijos turi 2500mAh talpą ir 1.2V įtampą. Jos tinka tokiems prietaisams kaip fotoaparatai ir muzikos grotuvai, ir gali būti įkraunamos daugybę kartų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | R2U HR6 AA |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | AA |
| Baterijos Tipas | Ni-MH |
| Talpa | 2500mAh |
| Įtampa | 1.2V |
| Matmenys (Viena Baterija) | 14.1 mm x 50.5 mm |
| Svoris (Viena Baterija) | 33 g |
| Gamybos Šalis | Kinija |