Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški pusbačiai iš natūralaus zomšo su perforuotu ażurowu raštu. Viršus pagamintas iš natūralios zomšos, užtikrinančios geresnį vėdinimą.
Batai turi elastingas gumeles, imituojančias raištelius, kas palengvina apsiaunamumą ir pagerina prigludimą. Viduje yra minkštas įdėklas (Comfort Shoes tipo) ir dekoratyvūs siūlai; pirštų zona apvali.
| Medžiaga | natūralus zomšas |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Spalva | smėlio spalvos ir auksiniai akcentai |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.