Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pusbačiai pagaminti iš zomšos imituojančios medžiagos. Aulas ażuorinės konstrukcijos užtikrina vėdinimą pereinamuoju sezonu. Kulnas žemas, skirtas kasdieniam neapkrautam avėjimui.
Užsegimas užtrauktuku palengvina apsiaunamumą. Vidpadis iš natūralios odos didina komfortą. Dizainas tinka derinti su kasdieniais drabužiais.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | zomša |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Kulnas | žemas |
| Vidpadis | natūrali oda |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 27 cm |
Tinka kasdieniam avėjimui pereinamuoju sezonu.