Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kreminės moteriškos aukštakulnės turi stulpelio formos stabilų kulną ir migdolinių formų noselį. Viršus pagamintas iš sintetinės odos, vidpadis — natūrali oda.
Batai turi dekoratyvų detalės elementą priekyje. Konstrukcija skirta tvarkingam ir kasdieniam avėjimui.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | sintetinė oda |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Kulno tipas | stulpelio formos, stabilus kulnas |
Tinka tvarkingoms ir kasdienių įvaizdžių derinimo situacijoms.