Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Balerinos pagamintos iš ekologiško zomšo. Avalynė turi plokščią pado konstrukciją, tinkamą kasdieniam avėjimui.
Apvalinti noseliai ir dirželis per pėdą su auksine sagtimi sudaro konstrukcinę detalę. Viduje yra minkšta vidpadžio danga, skirta papildomam komfortui; modelis skirtas darbui, susitikimams ir pasivaikščiojimams.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | ekologiškas zomšas |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 22,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 25,5 cm |
| Spalva | juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.