Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriškos balerinos iš eko odos. Skirtos kasdieniam avėjimui ir trumpiems pasivaikščiojimams.
Modelis turi smailų noselį, kuris optiškai pailgina pėdą. Viduje yra minkšta vidpadžio danga, skirta ilgesniam dėvėjimui.
Renkantis dydį prašome remtis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Eko oda |
| Noselis | Smailus |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Spalva | Juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.