Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Juodi moteriški pusbačiai su stabiliu kulnu Vinceza skirti kasdieniam avėjimui. Batai turi užapvalintą noselį, suteikiantį laisvę pirštams.
Modelis aptrauktas dekoratyviu dirželiu priekyje. Vidpadis — natūrali oda, užtikrinanti geresnį komfortą avint.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
| Vidpadžio medžiaga | natūrali oda |
Tinka derinti prie kasdienio ir tvarkingo aprangos stiliaus.