Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Auksinės moteriškos odinės balerinos Maciejka turi plokščią kulną ir užapvalintą nosį. Batai turi dekoratyvinę kaspytę priekyje.
Medžiaga — natūrali oda. Vidpadžio ilgiai nurodyti pagal dydžius, kad būtų aišku renkantis tinkamą variantą.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 27 cm |
Tinka pavasario ir vasaros sezonams.