Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 05:04:57.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Kasetės talpa | High |
| Juostos suderinamumas | Brother |
| Spalvoto rašalo puslapių skaičius | 1200 puslapiai |
| Suderinami produktai | DCP-J785DW, MFC-J985DW |
| Sertifikatas | ISO/IEC 24711 |
| Pakuotės tipas | Box |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC-22UM |
| Lapų kiekis | 1200 puslapiai |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.097 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Paper/Pasteboard | 55.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Rausvai raudona |
| Modelio suderinamumas | Brother |
| Suderinamumas | Dcp-j785dw, mfc-j985dw |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Rašalo kasetės tipas | Didelė (xl) išeiga |
| Spalvoto rašalo puslapio išeiga | 1200 puslapiai |
| Sertifikavimas | Iso/iec 24711 |
| Modelio pavadinimas | LC22UM |