Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriškas avalynės modelis pagamintas iš dirbtinės (eko) odos. Tai žemo profilio bateliai su smailiu noseliu.
Batai turi minkštą vidpadį ir lengvą konstrukciją, tinkamą kasdieniam avėjimui. Smailus noselis optiškai susiaurina pėdą.
Renkantis dydį rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele; nurodyti vidpadžio ilgiai atitinka atitinkamus EU dydžius.
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
| Spalva | Auksinė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.