Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški sandalai pagaminti iš natūralios odos. Gaminių medžiaga — natūrali oda, vidinė dalis su minkšta vidpadžio dalimi.
Priekinėje dalyje yra dekoratyvus elementas. Sandalai turi minkštą įdėklą, skirtą kasdieniam avėjimui ir trumpesnėms vaikščiojimų trukmėms.
Renkantis dydį naudokitės pateikta dydžių lentele. Priežiūrai rekomenduojama naudoti odai skirtas priemones ir vengti ilgalaikio drėgmės poveikio.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
| Spalva | smėlio spalvos |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.