Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški aukštakulniai sandalai pagaminti iš plastiko. Vidpadis iš natūralios odos suteikia pagrindinį kontaktą su koja.
Batų konstrukcija yra atvira, su 7 cm kulnu, skirtu pakelti siluetą. Tinka neformalesnėms ir šiek tiek tvarkingesnėms progoms vasaros metu.
Priežiūrai rekomenduojama valyti drėgna šluoste ir naudoti odos priežiūros priemones vidpadžiui. Laikyti sausoje ir vėdinamoje vietoje.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Plastikas |
| Vidpadis | Natūrali oda |
| Kulno aukštis | 7 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.