Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški sandalai iš natūralios odos. Vidpadis pagamintas iš natūralios odos.
Priekinėje dalyje yra dekoratyvinė detalė. Smailus pirštas vizualiai aptirpina pėdą, o plonas stulpelio formos kulnas suteikia stabilumo.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Savybė | Natūrali oda |
| Savybė | Vidpadis: natūrali oda |
| Savybė | Kulno aukštis: 8,5 cm |
| Savybė | 36 — 23,5 cm |
| Savybė | 37 — 24 cm |
| Savybė | 38 — 24,5 cm |
| Savybė | 39 — 25,5 cm |
| Savybė | 40 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.