Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tai moteriški sandalai pagaminti iš dirbtinės odos ir dirbtinio zomšo. Vidpadis yra iš dirbtinės odos, pakulnė 8 cm, platforma 2,5 cm.
Konstrukcija turi atvirus pasiūlius ir užsegimą priekyje, skirtą kasdieniam avėjimui vasaros sezonu. Galimi dydžiai nurodyti vidpadžio ilgio centimetrais, kad būtų lengviau pasirinkti tinkamą numerį.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, dirbtinis zomšas |
| Vidpadis | Dirbtinė oda |
| Pakulnės aukštis | 8 cm |
| Platformos aukštis | 2,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.