Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški sandalai iš dirbtinės odos su natūralaus odos vidpadžiu. Modelyje yra uždara, smaili nosis, kuri vizualiai aptvirtina pėdą.
Užsegami sagtimi su reguliuojamu dirželiu, todėl galima pritaikyti prigludimą. Stiprus stulpelio formos kulnas, aukštis 5,5 cm, suteikia stabilumą vaikštant.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Vidpadis | Natūrali oda |
| Kulno aukštis | 5,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm (36) |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm (37) |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm (38) |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm (39) |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm (40) |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.