Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Sandalai Samara pagaminti iš ekologiškos zomšos ir skirti vakariniams ir šventiniams renginiams. Batai turi smulkų aukštakulnį ir efektinį dirželį, kuris aptempia blauzdą.
Modelis tinka derinti su suknele, sijonu arba elegantiškomis kelnėmis. Tekstinėje informacijoje nurodytas konstrukcijos elementas — dirželis aplink koją, užtikrinantis geresnį prigludimą.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | ekologiška zomša |
| Kulnas | smulkus aukštakulnis |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Galima įsigyti dydžiais 36–41.