Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški sandalai iš dirbtinės odos su natūralios odos vidpadžiu. Kulno aukštis yra 7,5 cm.
Priekyje siauras, smailėjantis padas, dekoruotas ažūrinėmis detalėmis. Reguliuojama sagtis leidžia pritaikyti apimtį prie pėdos, o bloko formos kulnas suteikia stabilumo.
Rekomenduojama valyti drėgna šluoste ir naudoti priemones, tinkamas dirbtinei odai; natūralios odos vidpadį prižiūrėti pagal odos priežiūros nurodymus.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinė oda |
| Vidpadis | natūrali oda |
| Kulno aukštis | 7,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.