Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški aukštakulniai sandalai iš eko odos. Tinka dėvėti renginių metu, kai reikalingas aukštesnis kulnas.
Sandalai turi siaurą stiletto tipo kulną ir sagtimi užsegamą reguliuojamą dirželį. Tinka derinti su suknelėmis arba tvarkingomis kelnėmis.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | eko oda |
| Kulno tipas | siauras stiletto |
| Uždarymas | sagtis su reguliuojamu dirželiu |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
| Spalva | juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.