Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Rudi moteriški sandalai ant platformos Big Star pagaminti iš lengvos putų medžiagos. Sandalų konstrukcija užtikrina mažą svorį ir kasdienį komfortą.
Sandalai turi reguliuojamus dirželius su sagtimis, kurios leidžia tiksliai pritaikyti prie pėdos. Platforma švelniai pakelia siluetą ir suteikia stabilumo vaikštant.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | lengva putų medžiaga |
| Sagtis | reguliuojama sagtis |
| Platforma | žema platforma |
| Sezonas | vasara |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
Tinka vasaros sezonui ir šiltesnėms dienoms.