Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriškos basutės pagamintos iš natūralios odos. Tinka dėvėti vakarėlių ar kitų proginių renginių metu.
Modelis turi bloko tipo kulną ir priekinę dekoratyvią sagtį. Užsegimas reguliuojamas, vidpadis odinis.
Priežiūrai rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones ir vengti ilgalaikio drėgmės poveikio.
| Medžiaga | Natūrali oda |
|---|---|
| Kulno tipas | Bloko kulnas |
| Užsegimas | Reguliuojamas dirželis su sagtimi |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Spalva | balta |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.