Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Atviros moteriškos basutės pagamintos iš zomšinės (suede) odos. Vidpadis – natūrali oda, kuri sumažina trintį ir leidžia kojai kvėpuoti.
Batai turi 3 cm platformą, ji suteikia stabilumo ir šiek tiek pakelia pėdą. Konstrukcija tinka kasdieniam naudojimui vasaros sezonu ir šiltesnėmis dienomis.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Zomšinė oda |
| Vidpadis | Natūrali oda |
| Platformos aukštis | 3 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 27 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.