F2DCD belaidis baseino valymo robotas
„Wybot A1“ – tai modernus baseino robotas, užtikrinantis efektyvų ir patogų baseino dugno valymą be rankinio įsikišimo. Dėl dvigubos pavaros, patobulintos filtravimo sistemos ir intensyvios kraštų valymo funkcijos jis gali susidoroti su visų rūšių šiukšlėmis – nuo smėlio iki lapų ir plaukų. Tai puikus sprendimas žmonėms, norintiems mėgautis krištolo skaidrumo vandeniu be didelių pastangų.

Efektyvus veikimas ir greitas įkrovimas
„Wybot A1“ gali veikti 120 minučių nepertraukiamai, todėl gali išvalyti iki 100 kvadratinių metrų plotą, nepriklausomai nuo jo formos – jis puikiai tinka stačiakampiams, apvaliems, inkstų formos ir kitiems netaisyklingos formos baseinams. Baigus ciklą, įkrovimas trunka tik 2,5 valandos, todėl prietaisas akimirksniu paruošiamas kitam valymo seansui.

Išmanus kraštų valymas
Robotas turi WINS kraštų valymo funkciją, kuri sustoja kelioms sekundėms palietęs baseino sienelę, kad kruopščiau išvalytų kraštus. Tai pašalina nešvarumus iš vietų, kurių standartiniai valytojai dažnai nepastebi.

Patobulinta filtravimo sistema
„Wybot A1“ naudoja dviejų sluoksnių filtravimo sistemą, kuri efektyviai surenka visus nešvarumus, įskaitant smėlį, mažus lapus, akmenukus, mažas šakeles, plaukus ir dulkes. 180 µm filtras sulaiko net mažiausias nešvarumų daleles, užtikrindamas krištolo skaidrumo vandenį. Norint pasiekti geriausių rezultatų, labai užterštuose baseinuose rekomenduojama filtrą valyti kas 30 minučių.

Paprastas valdymas ir LED indikatoriai
Robotas sukurtas maksimaliai paprastam naudojimui. Intuityvus vieno mygtuko valdymas leidžia greitai paleisti, o įmontuoti LED indikatoriai rodo veikimo būseną, akumuliatoriaus lygį ir pasirinktą valymo režimą.

Lengvas dizainas ir lengvas nuėmimas
Dėl kompaktiško dizaino „Wybot A1“ lengva valdyti ir nešiotis. Jį galima lengvai ištraukti iš vandens, todėl tai patogus sprendimas tiek antžeminių, tiek įmontuotų baseinų savininkams. Robotas gerai veikia iki 3 metrų gylio baseinuose.

Universalumas ir ekologiškas sprendimas
„F2DCD“ skirtas plokščių baseinų paviršių valymui, nepriklausomai nuo medžiagos – jis gerai valo vinilą, keramiką, mozaiką, stiklo pluoštą, polietileną ir cementą. Jo veikimas ne tik taupo laiką ir energiją, bet ir padeda sumažinti cheminių medžiagų naudojimą, todėl tai yra ekologiškas pasirinkimas bet kuriam baseino savininkui.

Įtraukta
- Robotas x1
- Svirtis x1
- Filtras (medvilnės putplastis +180 μm)
- Kabliukas x1
- Naudotojo vadovas x1
- Trumpas vadovas x1
- Įkroviklis x1
- Varžtas x1
| Gamintojas | Wybot |
|---|
| Modelis | A1 |
|---|
| Baseino matmenys | 80 m² ~ 100 m² |
|---|
| Darbinis gylis | Maks. 3 m ir min. 60 cm |
|---|
| Matmenys | 345 * 315 * 170 mm |
|---|
| Svoris | 3,5 kg |
|---|
| Veikimo laikas | 2 val. |
|---|
| Įkrovimo laikas | 2,5 val. |
|---|
| Įtampa | 22,2 V |
|---|
| Galia | 33W |
|---|
| Įkroviklio įvestis | 100–240 V, 50–60 Hz |
|---|
| Įkroviklio išvestis | 25,2 V / 1 A |
|---|
| Baterijos talpa | 2600 mAh |
|---|
| Filtras | Dviejų lygių filtravimas |
|---|
| Srauto greitis | 8,1 m3/val. |
|---|
| Judėjimo greitis | 16 m/min. |
|---|
| Atsparumas vandeniui | IPX8 |
|---|