Wybot C2 Pro Vision belaidis baseino valymo robotas
„Wybot C2 Pro Vision“ – tai belaidis robotas, skirtas kruopščiam ir patogiam baseinų valymui. Dėl galingo trigubo variklio ir intuityvaus valdymo, prietaisas efektyviai susidoroja su nešvarumais tiek baseino dugne, tiek ant sienelių. Jis puikiai veiks iki 180 m² ploto ir iki 3 metrų gylio baseinuose, užtikrindamas kruopštų valymą be rankinio šveitimo.

Skirtingi režimai – valymas pagal jūsų poreikius
Robotas siūlo kelis valymo režimus, kuriuos galima įjungti tiesiai įrenginyje arba mobiliojoje programėlėje. Galite rinktis iš tokių režimų kaip ekologinis, grindų, sienų ar viso baseino valymo režimai ir vizualinis režimas, kuris sutelktas į dugno valymą. Šis lankstumas leidžia robotui veikti būtent ten, kur jo labiausiai reikia.

Našumas ir technologijos, kurios daro skirtumą
Wybot C2 Pro Vision, kurio našumas siekia iki 11,5 m³/h ir galia – 65 vatai, greitai ir efektyviai pašalina nešvarumus. Jame įrengtas standartinis 180 μm krepšelis ir 50 μm HEPA filtras nešvarumams surinkti. Trigubas variklis užtikrina stabilų judėjimą 10 m/min. greičiu, o įmontuoti ultragarsiniai jutikliai ir kamera padeda orientuotis po vandeniu.

Naudojimo patogumas ir saugus dizainas
Naudodami mobiliąją programėlę, galite iš anksto suplanuoti roboto darbą, nustatydami laikmatį vienu iš keturių galimų režimų. Be to, akumuliatoriaus lygio indikatorius praneša, kada reikia atnaujinti energiją – maždaug po 3 valandų jis bus paruoštas tęsti darbą.

Įtraukta
- robotas
- įkroviklis
- plaukiojančios dalys
- kabliukas ištraukimui
- naudojimo instrukcija
- sutrumpinta naudojimo instrukcija
| Gamintojas | Wybot |
|---|
| Modelis | C2 Pro Vision |
|---|
| Įtampa | 21,6 V |
|---|
| Baseino matmenys | maks. 180 m² |
|---|
| Valymo režimai | grindų, sienų, pilno baseino valymas, pirmiausia sienų, tada grindų, ekologinis, vizinis (tik grindų) |
|---|
| Veikimo laikas | maks. 3 val. (ekonomiškas režimas) |
|---|
| Našumas | 11,5 m³/val. |
|---|
| Baterijos talpa | 4600 mAh / 99,36 Wh |
|---|
| Galia | 65 W |
|---|
| Įkrovimo laikas | 3 val. |
|---|
| Maks. baseino gylis | 3 m |
|---|
| Atsparumas vandeniui | IPX8 |
|---|
| Svoris | 11 kg |
|---|
| Filtras | Įprastas filtro krepšelis 180 μm + HEPA (50 μm) |
|---|