Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
| Gamintojas | Panasonic |
| Bendras gylis (mm) | 61,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 104,00 mm |
| Bendras svoris | 0,15 kg |
| Bendras plotis (mm) | 66,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,07 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 70,00 g |
| Plastikas (be PET) | 3,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,07 kg |
| TI svoris (kg) | 0,05 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| Bendras pagrindinės dėžutės gylis | 290,00 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 235,00 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 150,00 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 1,24 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 0,17 kg |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Kitos savybės | Vakuuminė funkcija higieniškam švarumui; Dviejų peiliukų technologija; Įvairi veido priežiūra |
| Garantija | 24 mėn. |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | ER-CNT1-A301 daugiaformė |
| Gamintojo prekės serija | Nosies, ausų, veido kirpimo galvutė |
| Apsauginis dangtelis | Taip |
| Plaunamas | Taip |
| Paletės kiekis | 4127 dalių |
| Prodiuseris | Panasonic |
TOP susijusios paieškos