Ventiliatorius Titan TFD- 5010M12Z
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
rating 4.5
Ventiliatorius Titan TFD- 5010M12Z kaina
add to cart Į krepšelį 10.78
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 10.78
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Titan TFD-5010M12Z. Tinka: Kompiuterio dėklas, Tipas: Ventiliatorius, Ventiliatoriaus skersmuo: 5 cm. Gaminio spalva: Juoda, Medžiaga: Plastikas, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius(ai). Energijos sąnaudos (įprastos): 1,08 W, Įtampa: 12 V, Nominali srovė: 0,09 A. Plotis: 50 mm, Gylis: 50 mm, Aukštis: 10 mm. Jungtis (-ės): 3 kontaktų
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-08-07
Pliusai: Galingas oro srautas Tylus veikimas Kompaktiškas dydis
Minusai: Sudėtingas montavimas
Specifikacija
  • Gamintojas Titan
  • Ventiliatorių skaičius 1
  • Spalva Juoda
  • Ventiliatorius 5 cm
  • Aukštis 5.50
  • Matmenys Plotis [mm] 50 Aukštis [mm] 50 Gylis [mm] 10
  • Įtampa 12
  • Oro srauto greitis 8.63
  • Svoris 0.026
  • Plotis 5.50
  • Modelio pavadinimas
    TFD-5010M12Z
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Ventiliatorius Titan TFD- 3007M12S (3C / 2P)
  • GamintojasTitan
  • Skersmuo (mm)
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Aukštis (mm)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (3)
Ventiliatorius Titan TFD- 3007M12S (3C / 2P) kaina
Sbox Fan CF-80
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Sbox Fan CF-80 kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Zalman ZM-1700MKB Intel Mounting Kit kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
InLine Patch Cat.6A, S / FTP, PUR industrial, juodas, 3m
InLine Patch Cat.6A, S / FTP, PUR industrial, juodas, 3m kaina
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Fotelis Krėslas, juodas, aksomas kaina
-6 %
Dedra Pjovimo diskas akmeniui 230x32x222
  • GamintojasDedra
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Dedra Pjovimo diskas akmeniui 230x32x222 kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
„Schneider 1242E“ skirstomojo skydo durų spyna (NSYIN1242E1) kaina
Dedra Diskas deimantinis lapiam pj 150x222mm
  • GamintojasDedra
  • Tipas
Dedra Diskas deimantinis lapiam pj 150x222mm kaina
Dedra Diskas deimantinis lapiam pj 115x222mm kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
ABUS Ivera Steel-O-Flex 7200/110 kaina
Pilot Pen Pilot Žymeklis Jumbo mėlynas kaina
-7 %